Za nami obóz nad morzem

Nadmorski Trzęsacz w dniach 5-11 lipca był miejscem pierwszego obozu sportowego Akademii Piłkarskiej Oborniki

Nadmorski Trzęsacz w dniach 5-11 lipca był miejscem pierwszego obozu sportowego Akademii Piłkarskiej Oborniki. W Młodzieżowym Ośrodku Wypoczynkowym - Centrum Edukacyjne Archidiecezji Kamieńsko-Szczecińskiej zameldowało się 81 zawodników Akademii w wieku od 8 do 15 lat oraz 9 trenerów na co dzień pracujących w APO. Kierownikiem obozu był trener koordynator Piotr Kucharski.

Treningi piłkarskie oraz mecze kontrolne odbywały się na obiektach w Trzęsaczu i Rewalu. Nie zabrakło także zajęć sportowych zorganizowanych przez trenerów na plaży. Ale pobyt na obozie to nie tylko treningi, ale również odpoczynek. Codziennie był czas na typowe, wakacyjne plażowanie oraz spacery po nadmorskich promenadach.

Jak podkreśla Krzysztof Sroka, nasz prezes: cele obozu zostały osiągnięte, a z zebranych opinii, zarówno od uczestników, jak i rodziców, można wnioskować, iż zawodnicy są bardzo zadowoleni z pobytu. Podobał się program, smakowało bardzo jedzenie serwowane na ośrodkowej stołówce. Na miejscu udało się również rozegrać kilka spotkań kontrolnych z rówieśnikami z innych klubów przebywających również na obozach.

Kierownikiem operacji pt. Obóz piłkarski APO 2021 w Trzęsaczu, był Piotr Kucharski, którego doświadczenie zawodowe, trenerskie, wychowawcze w takich projektach jest niezastąpione.

Tymi, którzy mieli oczy dookoła swoich głów, czuwali, organizowali czas treningów, jak i wypoczynku oraz zabaw byli trenerzy APO: Jacek Wosicki, Michał Stachowiak, Mateusz Kaczmarek, Jakub Grządzielewski, Dominik Braczyński, Dorian Cegielski, Rafał Jeneralczyk⚽️.
Za logistykę odpowiedzialny był Błażej Jastrząbek.
Za rok na pewno się spotkamy w tym miejscu ponownie.